Rega Planar 8 Black
98 736 ₴
- В наявності
Програвач вінілових пластинок Rega Planar 8 прийшов на зміну моделі Rega RP8, про яку ми докладно розповідали. Але назвати Rega Planar 8 новим поколінням RP8 було б не зовсім правильно – у чому ці дві вертушки відрізняються. Насамперед, звичайно, звертаєш увагу на зовнішні відмінності. Виробник відмовився від варіанту корпусу зі звичним прямокутним столом (нехай і складеним) і такий же прямокутної пилезащитной кришкою, залишивши лише несучу раму на трьох конічних опорах. Справедливості заради, такий варіант використання програвача був і в моделі RP8 – конструкція дозволяла вийняти несучу раму з корпусу і використовувати її окремо. Правда, від пилезащитной кришки в цьому випадку довелося б відмовитися. Для програвача Planar 8 була розроблена оригінальна кришка, яка могла б використовуватися з "мінімальною" конфігурацією вертушки, та від зовнішньої частини столу вирішили відмовитися. Таким чином, новинка стала другою вертушкою Rega після топової Naiad, позбавленої звичних прямих кутів в дизайні.
Програвач Rega Planar 8 може поставлятися як з попередньо встановленими МС-картриджами Rega Ania або Rega Apheta 2, так і без таких. У нашу лабораторію потрапила найдорожча комплектація з головкою Rega Apheta 2, оснащеної потужним неодимовим магнітом, в полі якого рухається котушка, намотана вручну з високою точністю на залізниці хрестоподібної оправці. Голка має многорадиусную заточку Vital. Корпус головки виточений з цілісного шматка алюмінію і анодований. Це дозволило забезпечити надійний захист ніжних нутрощів картриджа від механічних пошкоджень при мінімальній вазі, що забезпечує зручність установки і використання головки. Rega Apheta 2 характеризується вихідною напругою 0,35 мВ і притискною силою в діапазоні від 1,75 до 2 грамів.
Ще одним компонентом системи, що потрапила до нас на тестування, став MM/MC-фонокоректор – Rega Fono Aria. Ця модель випускається вже кілька років і добре себе зарекомендувала, а восени 2018 року вона зазнала "фейслифтингу". Це повністю аналоговий апарат, укладений в алюмінієвий корпус, надійно екранує чутливі схеми коректора від будь-яких електромагнітних наведень. Вхідні тракти для підключення головок з рухомим магнітом (MM) і рухомою котушкою (MC) повністю розділені, починаючи від вхідних роз'ємів і закінчуючи окремими каскадами попереднього підсилення. Це дозволило найкращим чином врахувати всі особливості різних типів картриджів.
Перемикання типу головки реалізовано з допомогою реле з низьким опором комутації. У попередньому каскаді для головок типу MC працює підібрана пара малошумливих польових транзисторів, а характеристики входу можуть бути гнучко налаштовані мікроперемикачами на задній стінці корпусу. Є можливість вибору резистивної навантаження від 70 до 400 Ом і ємнісний навантаження від 1000 до 4200 пФ. Також може бути налаштована і чутливість входу в межах 6 дБ. Весь тракт виконаний виключно на дискретних елементах. Блок живлення на базі тороїдального трансформатора знаходиться всередині корпусу і надійно ізольований від сигнальних схем.
При відтворенні сучасних записів на вінілі, що мають «цифрове» походження, виникала ілюзія роботи цифрового джерела високого рівня. Вгадати, що працює програвач вінілових платівок, можна було лише за легкого потріскування, то і справа що виникає в паузах між треками і на сбеге в кінці запису. Приголомшлива детальність і легкість звукового полотна в поєднанні з неабиякими динамічними здібностями, продемонстровані програвачем Rega Planar 8 з MC-головкою Rega Apheta 2 і фонокорректором Rega Aria, цілком могли б характеризувати роботу цифрового джерела високого дозволу з топового сегмента техніки. Насичені інформацією запису симфонічного оркестру відтворювалися розбірливо і були наповнені дрібними деталями. При цьому система повною мірою чудово демонструвала всі переваги якісного аналогового тракту: відмінну тембральну достовірність, доповнену особливою теплотою звучання, масштабну тривимірну сцену, приголомшливу динаміку і зібраний пружний бас. Особливо яскраво це проявлялося при відтворенні старих повністю аналогових записів, виконаних в епоху, коли про цифрових форматів аудіо ще не думали. Причому легко можна було визначити був музичний матеріал записаний в студіях старого зразка з повністю задемпфированным тон-зал або в сучасних приміщеннях з переважанням безлічі розсіюючих поверхонь.
Характеристики Rega Planar 8
Управління – ручне
Вбудований фонокоректор – немає
Виходи – RCA x 2 (незнімний міжблочний кабель)
Тип приводу – пассиковый
Швидкість обертання, об/хв – 33⅓, 45
Тонарм – прямий алюмінієвий, 9 дюймів Rega RB880
Опорний диск – повнорозмірний скляний
Нерівномірність обертання, % – немає даних
Детонація (WRMS), % – немає даних
Рівень рокоту – немає даних
Розміри програвача, см – 42 х 12,5 х 31,5
Вага програвача, кг – 4,2
Розміри керуючого блоку Neo PSU, см – 18 х 5 х 15,5
Вага керуючого блоку Neo PSU, кг – 0,6
Головка звукознімача Rega Apheta 2
Тип – головка звукознімача з рухомою котушкою (MC)
Голка – алмазна (Vital Profile)
Вихідний сигнал, мВ – 0,35
Притискна сила, р – 1,75 – 2
Вхідний імпеданс фонокорректора, Ом – 100 Ом
Вихідний імпеданс, Ом – 10
Розбаланс каналів, мкВ – більше 20
Розподіл каналів, дБ – більше 29
Розміри, см – немає даних
Вага, кг – 0,06
Основні | |
---|---|
Виробник | Rega |
Стан | Новий |
Користувацькі характеристики | |
Головна | Вінілові програвачі |
Картридж | без картриджа |
Колір корпусу | Black |
- Ціна: 98 736 ₴