Кошик
6 відгуків
(097) 503 - 53 - 10 | VIBER / TELEGRAM
Проспект Свободи 7, Ужгород, Україна
Додати відгук

KEF LSX II Black

64 200 ₴

 • Під замовлення
clockВідправка з 04 серпня 2024
+380 (97) 503-53-10
VIBER / TELEGRAM
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
KEF LSX II Black
Під замовленняKEF LSX II Black
64 200 ₴
+380 (97) 503-53-10
VIBER / TELEGRAM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

KEF LSX II Generation Carbon Black

Модель акустичних систем KEF LSX II відрізняється від першого покоління наявністю входу HDMI ARC для під'єднання колонок до телевізора та наявністю порту USB-C для можливості під'єднання колонок до комп'ютера через відповідний роз'єм, так само друге покоління колонок використовує новітню потокову платформу компанії W2, яка також вбудована в старші моделі KEF LS50 Wireless II и KEF LS60 Wireless. Користувачі можуть транслювати Amazon Music, Qobuz, Tidal, Deezer і інтернет-радіостанції через застосунок KEF Connect, а підтримка Google Chromecast, Roon і Bluetooth доповнює набір потокових сервісів. Акустична система KEF LSX другого покоління підтримує протокол Airplay 2 і зможе стати частиною мультирумної екосистеми Apple. Підтримка файлів містить файли DSD, MQA і PCM до 24 бітів/384 кГц.   

KEF LSX II Generation Carbon Black

Акустика KEF LSX II — повністю бездротова, а це означає, що для роботи потрібно лише увімкнути обидві колонки в електричну розетку. Сигнал із правої (основної) колонки в ліву потрапляє в цифровому вигляді за допомогою закритого бездротового протоколу. Або за дротом, для чого використовується звита пара зі стандартними роз'ємами RJ45. Обидва варіанти мають малий рівень можливих спотворень і перешкод, що зникають. Різниця полягає в роздільній здатності передаваного сигналу: 24 біт/48 кГц повітрям і 24 біт/96 кГц через кабель. Кабель знадобиться лише в тому разі, якщо в приміщенні використовується багато бездротових пристроїв, а ефір неабияк забруднений перешкодами. Крім того, за такого компонування обидві колонки мають власні блоки живлення, аудіопроцесори та підсилювачі, завдяки чому мають практично однакову вагу та внутрішній об'єм. Це означає, що не буде чутної різниці у відтворенні СЧ/НЧ-діапазону, що неминуче проявляється в активних стереопарах, вся електроніка яких зібрана в одній із колонок.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Над зовнішністю серії працював британський дизайнер Майкл Янг (Michael Young), у портфоліо його студії є годинник, меблі, велосипед і навіть історичний автомобіль. Втім, сильно експериментувати йому не дали. Від добре знайомого всім еталону в обличчі LS50 відхилень зробили не так уже й багато, і вони торкаються переважно матеріалів, фактур і кольору. Фірмовий стиль зберегли повною мірою. Біла колонка KEF LSX II — це якась точка відліку. Вона єдина має лакові корпуси, а всі інші версії обтягнуті кольоровою тканиною з грубою ворсистою фактурою. Тканина не проста, вона була замовлена в Данії на фабриці Kvadrat, яка виробляє декоративний текстиль переважно для дизайнерів і архітекторів. Має красивий вигляд, а тактильні відчуття й зовсім незабутні. Якщо говорити про звук, то такий підхід теж гарний, тому що вібрації корпусу під час роботи на високій гучності не зроблять його джерелом окреслюючих призвуків — поверхня, обтягнута тканиною, просто не буде випромінювати звук із тією ж інтенсивністю, що ламінована або лакована.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Говорячи про акустику KEF, неможливо не перейти від краси зовнішньої до краси інженерної — вже дуже витончено та ефектно розв'язані в модулі Uni-Q вапняні проблеми багатосмугової акустики. Випромінювач, у якому акустичні центри твітера та СЧ/НЧ-звена зведені в одну точку простору, типово позбавлений проблем із фазовими спотвореннями, а отже — проблем із тимчасовими характеристиками звучання і з побудови сцени. Цей же ефект дає можливість заповнювати приміщення звуком максимально рівномірно, що для інтер'єрної акустики є безперечним плюсом.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Конструкція модуля Uni-Q принципово не відрізняється від інших сучасних моделей KEF з поправкою на фізичні розміри. У моделі LSX II твітер має алюмінієвий купол калібру 19 мм і алюмінієво-магнієвий СЧ/НЧ-дифузор діаметром 115 мм. Фірмовий розсіювач Tangerine є на своєму законному місці, у самому центрі випромінювача.Акустичне оформлення акустики — фазоінверторне. Порт має овальний розтруб для мінімізації турбулентності та інших неприємних ефектів, а труба фазоінвертора, що розташовується всередині корпусу, проходить два вигини. Інакше вона б просто не помістилася.

KEF LSX II Generation Carbon Black

У системі використовуються запатентовані алгоритми оброблення звуку Music Integrity Engine, що вирівнюють тимчасові та фазові затримки та спотворення. Корпус акустики міцний, щільний, добре гасить вібрації. Високі та низькі частоти мають доходити до вух слухача одночасно. Ідеальна тимчасова синхронізація раніше була можлива лише в теорії. А бездоганно точний звук можна було почути лише в оптимальній точці прослуховування. Завдяки застосованому в KEF LSX II активного кросовера з тимчасовою корекцією й унікальною діаграмою спрямованості динаміків Uni-Q звук, точно скоректований за тимчасовою характеристикою, відтворюється однаково в приміщеннях будь-якої форми. Цією особливістю не може похвалитися жодна інша активна акустична система. Загалом, у корпусі акустики вільного місця не так уже й багато. В основі лежить плата блока живлення, над нею — плати роз'ємів, а поруч із ними — плата підсилювача потужності. До речі, у кожній колонці стоять два підсилювачі: 70 Вт для СЧ/НЧ і 30 Вт для ВЧ. Функцію кросовера бере на себе цифровий процесор, він же виділяє НЧ складову для сабвуферного виходу.

KEF LSX II Generation Carbon Black

В аудіофільській системі мають застосовуватися аудіофільські технології. Акустична система KEF LSX II має на борту цілу низку високоякісних компонентів. Сигнал від джерела звуку високої роздільної здатності відтворюється повністю та точно завдяки цифровому аудіотракту з постійною роздільною здатністю 192 кГц/24 біти. Крім прекрасно спроєктованої акустичної системи, до складу KEF LSX II входить окремий ЦАП на кожен канал готовий розпізнавати файли до 24 бітів/192 кГц, передпідсилювач із функцією стримінгу та сімдесяти ватне посилення в біампінговому режимі. KEF LSX II має оптичний роз'єм TOSLINK, який можна знайти на більшості телевізорів із плоским екраном. Усі компоненти обрані та узгоджені в процесі проєктування в лабораторіях KEF. Стандартний роз'єм RJ45 з'єднувального кабелю між колонками й екранований кабель категорії 6 забезпечують смугу пропускання з достатнім запасом, усувають шуми та гарантують електромагнітну сумісність.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Використання DSP у ролі кросовера дає змогу зробити ще один важливий висновок: природною формою сигналу для цієї моделі є цифровий, що надходить або безпосередньо через оптичний вхід, або через мережу, або через Bluetooth (природно з aptX), а сигнал, входить аналоговий вхід, насамперед проходить через аналогово-цифровий перетворювач. На корпусі акустики знизу є отвори для кріплення LSX II на стійку. На корпусі акустики є спеціальні отвори для фірмових настінних кріплень, що дають змогу розміщувати KEF LSX II максимально зручним способом.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Компактні монітори іноді здатні здивувати своїм нижнім регістром, але KEF LSX II щодо цього щось особливе. По-перше, бас досить глибокий, щоб слухати більшість музичних жанрів без сабвуфера. Хоча і система 2.1 з такими сателітами буде дуже і дуже непогана. По-друге, бас швидкий і наповнений, з різкою атакою, з панчем і явно читаною структурою. Це — явна заслуга безпосереднього під'єднання НЧ-динаміка до виходу підсилювача та тієї корекції, що введена в DSP для підвищення лінійності. Сподобався, що у верхній середині дійсно немає рупорного забарвлення. Твітер вирізняється делікатністю, у його смузі не відчувається ані різкості, ані «цифрового присмаку», що в абсолютно цифровому тракті можна вважати справжнім досягненням.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Побудова сцени — класична для випромінювачів Uni-Q. Діаграма спрямованості досить широка, щоб монітори можна було ставити на відстані 3,5-4 метри та не отримати порожнечі у звуковій сцені. Локалізація гостра, віртуальні образи тілесні, інструменти хоч і мають дещо зменшені габарити, але їх відносний масштаб дотримується ідеально. KEF LSX II можуть стати пристойними моніторами ближнього поля — навіть на малій відстані від слухача звучання залишається цілісним і прекрасно сфокусованим. А в комплекті із сабвуфером вийде компактна система домашнього кіно навіть без центрального каналу, тому що монітори запросто перекривають середину переднього плану.


Огляд KEF LSX II

Зібрати велику та красиву багатокомпонентну систему Hi-Fi — завдання нехай і не найпростіше, але цілком виповнюючи за наявності достатнього бюджету. А ось що робити, якщо варто завдання отримати якісний звук, але водночас у списку вимог також є стильний зовнішній вигляд, компактність і зручність використання продукту, що купується? У такому разі можливості вибору обмежуються досить вузьким колом моделей «просунутої» активної акустики, про одну з якої ми й розповімо.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Героїня сьогоднішнього огляду — стереосистема KEF LSX II — є «молодшою сестрою», яка отримала свого часу чимало захоплених відгуків моделі LS50 Wireless II, яка за всієї своєї пишноти має один дуже істотний мінус: великою ціною. Вартість KEF LSX II теж вражає, але все-таки вона знижена і вже порівнянна з Hi-Fi-комплектами початкового рівня. Водночас колонки компактні та дійсно мають чудовий вигляд.

Акустика отримала випромінювачі Uni-Q, що забезпечують вельми цікаве звучання, а також підтримку максимуму можливих джерел звуку: від стримінгових сервісів і DLNA-серверів до плеєрів, під'єднаних через аналоговий вхід. Стереосистема вже встигла зібрати чимало захоплених відгуків і нагород. Подивімося на неї настільки пильно, наскільки вийде. Перелічити всі можливі функції, параметри та варіанти використання навряд чи вдасться, їх дуже багато, алепино зупинитися на основних і найцікавіших.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Постачаються колонки KEF LSX II в досить стримано оформленій коробці, всередині якої всі елементи комплектації надійно утримуються вставками з пінистого матеріалу. До комплекту постачання входять дві колонки: тягова та відома, пульт дистанційного керування, кабель для з'єднання динаміків завдовжки 3 метри, два кабелі живлення завдовжки 2 метри, плюс друковані матеріали. Має акустику, як ми вже зазначили вище, дуже цікаво. Доступні п'ять варіантів колірного оформлення: класичні чорний і білий, а також синій, червоний і бежевий. Особливий акцент виробник робить на тому, що оформленням займається британський дизайнер Майкл Янг — на передній стінці навіть є його автограф. Колонки вкрай компактні, вони прекрасно помістяться й матимуть чудовий вигляд хоч на невеликому робочому столі, хоч на полиці або стійці для мультимедійної системи... Розміри кожної з колонок — лише 240×155×180 мм, а ось вага водночас досить солідний — приблизно 3,5 кг.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Білі та червоні KEF LSX II мають лакову обробку, інші ж обтягнуті тканиною від широко відомої у вузьких колах данської компанії Kvadrat. Має це здорове, на дотик — ще краще. Ну, а наскільки практично — може показати тільки довготривале використання. На передню панель нанесені логотип виробника й уже згаданий вище автограф — оформлення максимально стримане. Але найцікавіше тут — це, звісно, динаміки. За зовнішнім виглядом це не дуже помітно, але в кожної колонки їх два, причому працюють вони від окремих підсилювачів: потужністю 70 Вт для СЧ/НЧ-діапазонів і 30 Вт для високих частот. Функція кросовера, як і маса інших, покладена на вбудований DSP, він же за потреби виділяє НЧ-діапазон під час під'єднання сабвуфера.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Використовувані в акустиці модулі Uni-Q — це два випромінювачі, як «вкладені» один в одного. Твітер має алюмінієвий купол розміром 19 мм, а СЧ/НЧ-секція — кільцевий дифузор з алюмінієво-магнієвого сплаву діаметром 115 мм. Крім компактності, таке рішення, за задумом розробників, забезпечує позбавлення проблем із фазовими спотвореннями. Під динаміками розташовані різнобарвні світлодіодні індикатори режимів роботи пристрою. Якщо придивитися, можна помітити, що всередині кільця індикатора в провідної колонки розміщене вікно приймача ІЧ-сигналу від пульта дистанційного керування. На задніх стінках розташовані панелі для керування й під'єднання, а також отвори фазоінверторів.


Ведуча колонка, на відміну від безлічі інших 2.0, не є пасивною — вона має власні ЦАП і підсилювач, а сигнал у неї приходить у цифровому вигляді — за допомогою бездротового під'єднання або через кабель із роз'ємом RJ-45. На її задній панелі розташувалися роз'єм живлення, порт для під'єднання до основної колонки та кнопка активації бездротового сполучення з нею плюс невеликий світлодіодний індикатор його стану. А ось у основної колонки ззаду маса всього цікавого, включно з портом USB для під'єднання комп'ютера та входом HDMI ARC для під'єднання до телевізора. Порт фазоінвертора виготовлений як рупор і має діаметр від 35 мм у найвужчій частині до 55 мм у найширшій.

KEF LSX II Generation Carbon Black

На верхній частині корпусу колонок немає нічого особливо цікавого — все те ж тканина без жодних декоративних елементів. Що, до речі, прекрасно: стриманість у цьому разі — одна з основ стильного зовнішнього вигляду. На дні розташована накладка, на яку нанесена коротка інформація про пристрій. На неї ж наклеєні гумові ніжки. Наклеєні, до речі, ідеально рівно — наш внутрішній перфекціоніст такий задоволений, що навіть злегка помітний стик смуги тканини, якою обтягнутий корпус, не може його змутити. У центрі майданчика розміщене кріплення 1⁄4"-20 UNC для встановлення акустики на стійку.

Скажімо кілька слів і про «багат внутрішнього світу» провідної колонки. Елементи в ній розташовані максимально щільно, навіть трубу фазоінвертора довелося зігнути двічі — інакше б не помістилася. Повний розбір колонки можливий, але зажадає досить багато зусиль. А зворотний процес і зовсім може виявитися позашляховичним. Проте всередину ми все-таки заглянемо хоча б трішки. Передня панель знімається досить легко, на ній закріплений динамік, під ним — плата індикатора. Нам у цьому разі цікаво те, що до динаміка приходить дві пари дротів від двох різних підсилювачів — усе по-честному. Маркування випромінювача підказує нам, що його імпеданс — 4 Ом. Правда не дуже зрозуміло, є в увазі опір якогось з випромінювачів або обох... Внизу розташована плата блока живлення. Плата підсилювача потужності, судячи з ілюстраціями від виробника, розміщена вздовж задньої стінки.

KEF LSX II Generation Carbon Black

З огляду на неї, якість монтажу чудова — все акуратно, слідів невідмитого флюса та інших вад на платах немає. Загалом, нічого іншого ми від KEF і не очікували. Знявши задню стінку, бачимо кріплення плати підсилювачів і два радіатори. Які, до речі, досить відчутно гріються під час роботи. На працездатність пристрою це ніяк не впливає, тому особливих акцентів на цій особливості робити не будемо. Ну і під кінець буквально пара слів про пульт дистанційного керування. Він досить оригінальний, кнопки розташовані майже врівень із панеллю й натискаються з відчутним зусиллям — до цієї особливості потрібно трохи звикнути. Функції кнопок знову перераховувати не будемо — покладимо на малюнок з інструкції до пристрою, де все наочно показано. Живиться пульт від елемента CR2032, розташованого за знімною кришкою в нижній частині корпусу. Знімається вона дуже легко, але тримається водночас цілком надійно.


Безпосередньо під'єднання KEF LSX II — процес вкрай простий. Вмикаємо обидві колонки в розетку, а далі розв'язуємо, як ми з'єднуватимемо їх між собою. Можна натиснути кнопки сполучення на задніх стінках, описаних вище — упродовж декількох секунд колонки «найдут» один одного та працюватимуть разом. Або можна використовувати дротове під'єднання за допомогою крученої пари з роз'ємами RJ45 — у комплекті є триметровий кабель, більшості користувачів його цілком вистачить. Обидва варіанти гарні та забезпечують стабільне з'єднання, але різниця все ж є, і вона в роздільній здатності передаваного сигналу: 24 біти/48 кГц «по повітрю» і 24 біт/96 кГц через кабель.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Перше, що варто зробити, — це встановити на будь-який зі своїх мобільних пристроїв застосунок: KEF Connect. Можна, звісно, цього й не робити — колонки працюють і в повністю автономному режимі. Але дуже багато ключових функцій будуть недоступні, що позбавляє придбання такої «просунутої» акустики сенсу — для банального дротового під'єднання можна препогано рішення й простіше. З дротовим під'єднанням усе просто, а ось на Bluetooth-з'єднання зупиниться трохи докладніше. Активувати його можна за допомогою кнопки на задній стінці тягової колонки або прямо з програми. Ну а далі все як завжди — знайти акустику у відповідному меню пристрою та під'єднуємо. Під час використання пристроїв під керуванням Android автоматично задіюється кодек aptX.

Необхідний мінімум кодеків є: aptX, AAC, SBC. Можливо, комусь хотілося б побачити в акустиці такого рівня і aptX HD, наприклад. Але, як ми переконаємося нижче, Bluetooth-під'єднання — далеко не основний спосіб відтворення музики на KEF LSX II, так що цих трьох цілком досить. А ось чого злегка бракує, так це можливості під'єднання за допомогою USB — колонки явно можна використовувати як настільне рішення, така опція напевно приготувалася б багатьом.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Проте KEF LSX II пропонує можливість створити свій профіль, у якому звук можна налаштувати відповідно до умов експлуатації акустики та побажання користувача. Розділ із базовими параметрами допомагає вибрати режим використання колонок — на стійках або на столі, задати відстань до стіни та розмір кімнати... І за допомогою жодних алгоритмів вбудованого DSP адаптує звук. «Просунуті» налаштування дають змогу тонко настроїти режими «стіла» і «стіни» і зріз високих частот, увімкнути або вимкнути корекцію фазових спотворень і навіть змінити подавання низькочастотного діапазону. Про це ми ще подбаємо в розділі, присвяченому звучанню стереосистеми. Поки ж помітите, що на тій самій вкладці програми можна активувати під'єднання сабвуфера та налаштувати частоту кросовера для нього.


Звучать KEF LSX II набагато цікавіше, ніж можна було б очікувати від колонок такого розміру. Звичайно, забути про їхню компактність не вийде: шанувальникам «глибокого баса» можна відразу порадити доповнити систему сабвуфером — благо, така можливість передбачена. Відтворення низькочастотного діапазону стартує від 50 Гц. Водночас подається він нерівномірно та періодично звучить досить прогулянка, що особливо добре під час прослуховування сольних партій на бас-гітарі, наприклад. Розв'язується бажання трохи «підрівняти» звук: зняти акцент на безпосередньо басі та додати нижньої середини. Можливо, пояснюється це особливостями роботи фазоінвертора, до яких ми ще повернемося.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Зате тональний баланс у НЧ- та ВЧ-діапазонах дуже потішив — усе звучить нехай і не ідеально «моніторно», але приємно та комфортно, без дратівливих особливостей на кшталт «піска», «дзвіна» та інших там неприємностей із сибілянтами. У результаті ми маємо досить рівну подачу з помітно форсованим відповідно до запитів широкого кола слухачів басом, бажання створити акцент, на якому визначало низку особливостей звучання.

Як ми йволожуємо на самому початку, KEF LSX II — це чудове рішення для тих, хто цінує компактність, привабливий дизайн і зручність у використанні. Так, за порівняну вартість можна зібрати непогану Hi-Fi-систему початкового рівня, але у всіх свої пріоритети. Багатьом користувачам потрібне гарне, просте й універсальне рішення завдяки малим габаритам, що не претендує на звання домінантного елемента інтер'єру кімнати. І ось тут на сцені та з'являються KEF LSX II, які забезпечать усе це, плюс цілком якісний звук.

KEF LSX II Generation Carbon Black

Передавання низькочастотного діапазону не позбавлене особливостей, але з ними досить легко впоратися. А якщо раптом не вийшло — завжди можна додати в систему сабвуфер. Потішить KEF LSX II і вимогливих слухачів, у яких уже є «велика акустика», але потрібна ще одна пара — для розміщення в спальні або кабінеті, наприклад. Загалом, варіантів використання безліч, а рішення для свого сегмента явно знакове — у численних величильних відгуків цілком є основи.

Характеристики KEF LSX II

 • Кількість смуг: 2
 • Акустичне оформлення: фазоінверторне
 • ВЧ-випромінювач: 19 мм, алюмінієвий купол
 • СЧ/НЧ-випромінювач: 115 мм кільцевий дифузор з алюмінієво-магнієвого сплаву
 • Діапазон частот: 54-28000 (+/- 3 дБ) стандартне настроювання баса
 • Потужність підсилювачів: 70 Вт НЧ/СЧ і 30 Вт ВЧ 
 • Максимальний звуковий тиск: 102 дБ
 • Максимальна роздільна здатність аудіо: 24біт/192 кГц
 • Бездротові під'єднання: Bluetooth 4.2 aptX, Wi-Fi 2,4/5 ГГц
 • Входи: HDMI ARC, USB-C, оптичний, аналоговий стерео jack 3,5 мм
 • Вихід: регульований для сабвуфера
 • Додаткова інформація: AirPlay 2, Roon-сумісний пристрій, Spotify Connect, Tidal (через застосунок)
 • Габарити: 240х155х180 мм
 • Маса: 3,5/3,6 кг (ліва/права)
Основні атрибути
ВиробникKEF
Гарантійний термін12 міс
СтанНовий
Користувацькі характеристики
Кількість динаміків2 шт.
Кількість смуг2
Максимальна потужність70 Вт
Потужність30 Вт
ТипБездротовий
Колір корпусуCarbon Black
 • Ціна: 64 200 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner